پیام رسانه زیبـاک پامـیر بدخشـان

 

به مناسبت یکساله گی کار نشراتی آن

 

رسانه زیباک پامیر بدخشان یکساله شد ، این رسانه به عنوان یک نشریه آزاد ، بیطرف و غیر وابسته در طول مدت یک سال کار نشراتی خویش ، با وجود ملاحظاتی کار ی که داشت ، توانست فرازهای از شاخص اساسی مرام نشراتی خویش را پیگیری ، تعقیب و عملی نماید . دوستان ما دراین دوره با پرهیز ار مسایل تند سیاسی توانستند ، گوشه های از فرهنگ ، هنر ، شعر و ادب منطقه ما را به گونه مطلوب آن انعکاس دهند .

ضمن سپاس از آنانیکه ، سری به این رسانه زده و صحفات آنرا ملاحظه کرده اند به جاست از رهبری ( پرشین بلاگ ) صمیمانه ابراز قدردانی شود که توانست دلسوزانه و اخلاصمندانه مارا حمایت کند و دامنه آنرا که توسط دزدان به سرقت رفته بود نجات داده و دوباره احیا کرده و زمینه تسهیلات کاری مارا فراهم نماید.

هیت تحریر نشریه از کاری آقای «زیباکیان» که در طول مدت یکسال گردانده ای این نشریه بودند با قدردانی یادآوری نموده و همکاری همیشگی ایشان را خواستار است . همچنان با دریغ یادآوری میگردد که درجشن یکساله گی خویش بار دیگر از شهادت استاد علیداد امینی استاد دانشگاه و عضو ارشد هیت تحریراین رسانه یادی شده و شهادت آنرا به همه دوستان تسلیت عرض کند.

جشن یکساله گی کار نشراتی زیباک پامیر بدخشان را به همه خوانندگان و علاقمندان و دوستان این نشریه تبریک و مبارکباد عرض میشود.

/ 2 نظر / 5 بازدید
آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان دوم - افسانه سرزمین رویاها" به روز شد.

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند