پرشین بلاگ ( خبرنامه )

انتقال موقت پرشین بلاگ به نشانی PersianBlog.ir

 

پرشین بلاگ طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به سرقت دامنه اینترنتی PersianBlog.com توسط هکرهای عراقی، خدمات و وبلاگهای این سرویس تا زمان بازپس گیری کامل این دامنه، موقتا از طریق نشانی PersianBlog.ir در دسترس میباشند.
پرشین بلاگ در اطلاعیه خود با تاکید مجدد بر امنیت کامل اطلاعات تمام 800هزار کاربر و بیش از چهارده میلیون یاداشت آرشیو شده، تصریح کرده است: این اختلالات تنها در لایه دامنه پرشین بلاگ دات کام بوده و هیچ آسیبی به اطلاعات کاربران و آرشیو یاداشت هایشان وارد نشده است.
در این اطلاعیه آمده: هویت و مشخصات سارق دامنه اولین و بزرگترین سرویس وبلاگ فارسی جهان کشف و شناسایی شده است و از طریق مراجع داخلی و خارجی مراحل قانونی برای بازپس گیری دامنه فوق و اعلام جرم نسبت به سارق درجریان میباشد.
براین اساس و تا پایان فرآیند فوق، پرشین بلاگ از چهار میلیون مخاطب روزانه اش دعوت کرده تا زمان بازپس گیری نهایی دامنه پرشین بلاگ دات کام از نشانی PersianBlog.ir استفاده نمایند.
پرشین بلاگ اولین و بزرگترین سرویس وبلاگ فارسی جهان است که بیش از 800هزار وبلاگ فارسی را در خود جایی داده،دامنه اینترنتی این سرویس رایگان وبلاگ نویسی فارسی بامداد روز چهارشنبه توسط یک گروه هکر عراقی با عنوان iraqhack به سرقت رفته و سارقین با تغییر DNS های آن عبارات موهون و توهین آمیزی نسبت به ایران و ایرانیان منتشر ساخته اند.

Your Image Thumbnail

/ 0 نظر / 6 بازدید