ز یبــــــــــــــــاک

در گستره هنر و فرهنگ

 
نویسنده : گروه نویسندگان - ساعت ٩:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٩/٢٢

پیام رسانه زیبـاک پامـیر بدخشـان

 

به مناسبت یکساله گی کار نشراتی آن

 

رسانه زیباک پامیر بدخشان یکساله شد ، این رسانه به عنوان یک نشریه آزاد ، بیطرف و غیر وابسته در طول مدت یک سال کار نشراتی خویش ، با وجود ملاحظاتی کار ی که داشت ، توانست فرازهای از شاخص اساسی مرام نشراتی خویش را پیگیری ، تعقیب و عملی نماید . دوستان ما دراین دوره با پرهیز ار مسایل تند سیاسی توانستند ، گوشه های از فرهنگ ، هنر ، شعر و ادب منطقه ما را به گونه مطلوب آن انعکاس دهند .

ضمن سپاس از آنانیکه ، سری به این رسانه زده و صحفات آنرا ملاحظه کرده اند به جاست از رهبری ( پرشین بلاگ ) صمیمانه ابراز قدردانی شود که توانست دلسوزانه و اخلاصمندانه مارا حمایت کند و دامنه آنرا که توسط دزدان به سرقت رفته بود نجات داده و دوباره احیا کرده و زمینه تسهیلات کاری مارا فراهم نماید.

هیت تحریر نشریه از کاری آقای «زیباکیان» که در طول مدت یکسال گردانده ای این نشریه بودند با قدردانی یادآوری نموده و همکاری همیشگی ایشان را خواستار است . همچنان با دریغ یادآوری میگردد که درجشن یکساله گی خویش بار دیگر از شهادت استاد علیداد امینی استاد دانشگاه و عضو ارشد هیت تحریراین رسانه یادی شده و شهادت آنرا به همه دوستان تسلیت عرض کند.

جشن یکساله گی کار نشراتی زیباک پامیر بدخشان را به همه خوانندگان و علاقمندان و دوستان این نشریه تبریک و مبارکباد عرض میشود.


comment نظرات ()